Przejdź do treści

Autor

Foto

Kim jestem?

Nazywam się Jacek Blumensztajn. Na co dzień pracuję jako manager w dużej korporacji. Po godzinach staram się być przede wszystkim mężem i przyjacielem, a także oddawać się mojej największej pasji – kontemplowaniu Życia.

Nie chodzi mi tutaj o jakieś-tam-życie, szyte na miarę czasów, skompaktowane, sensacyjne, pospieszne, w formacie mp3, ale o Życie przez duże „Ż”. Mam na myśli takie Życie, które ma swój smak, którym można oddychać, delektować się, które można dotykać, które potrafi człowieka ożywiać, jeśli Mu się tylko na to pozwoli.

Moim oczkiem w głowie jest duchowość ignacjańska oraz duchowość męska, którą zgłębiamy i przekazujemy innym wraz z ekipą Lwa Judy.

Blog

Życie to moja pasja i to właśnie o Nim zamierzam pisać na tym blogu.

Opublikowane tutaj treści są zapisem moich własnych doświadczeń, refleksji zrodzonych z różnych rozmyślań oraz inspirujących dyskusji, a także pomysłami innych osób, które postanowiłem wypróbować na własnej skórze. Samo życie, żadnej ściemy.

Zapraszam do lektury i do dotykania Życia…

Jeden komentarz

  1. Dobrze, że chcesz dzielić się swoim doświadczaniem Życia. Wielu nam potrzeba przebłysków, wskazówek, może przetartych ścieżek, by wyjść z kolein zabieganej codzienności, niekończącej się troski, ciągłego zaaferowania milionem spraw. Pewnie sam kiedyś tego doświadczałeś jak bardzo człowiek żyje, ale jakby nie swoim życiem. Jak bardzo to życie jest bardziej nieustanną serią reakcji na zdarzenia, kryzysy, kłopoty, a nie jest Życiem.
    Pewnie też dlatego powstał ten blog.
    Gratuluję i życzę owocnego pisania.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.